КМАН Київська Мала академія наук

Вітаємо ювіляра: 70 років головній “археологині” Київської МАН -- Олені Миколаївні Кухарській!

Вітаємо ювіляра: 70 років головній “археологині” Київської МАН -- Олені Миколаївні Кухарській! 1975 рік Кухарська Олена Миколаївна після закінчення Київського державного педагогічного інституту імені М.Горького (нині – Національний педагогічний університет імені М.Драгоманова) починає працювати у Київському Палаці піонерів та школярів (нині – Київський Палац дітей та юнацтва) на посаді керівника гуртка археології.

1992 рік – стає завідувачем кабінету історичного краєзнавства та керівником секції археології Київської Малої академії наук «Дослідник» у Київському Палаці дітей та юнацтва. А з 2011 року -- очолює секцію археології у Комунальному позашкільному навчальному закладі “Київська Мала академія наук учнівської молоді”. До цього можна додавати ще дослідницький етап життя в Інституті археології НАН України, перемоги на багатьох освітянських конкурсах професійної майстерності, подяки київського міського голови, Міністерства освіти України, Президії НАН України, звання “Відмінник освіти України” -- та головне те, що 10 частина всіх археологів Києва сьогодні -- це її учні.

Київська МАН вітає Олену Миколаївну з ювілеєм та бажає їй завжди залишатися такою ж молодою душею та енергійною, якою ми знаємо її всі ці роки! Здоров’я Вам і миру, дорога Олено Миколаївно!