КМАН Київська Мала академія наук

Випускник Київської МАН серед 10 найкращих студентів світу

Випускник Київської МАН серед 10 найкращих студентів світу Випускник відділення технічних наук, студент НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» Ігор Клименко став фіналістом Всесвітньої студентської премії Global Student Prize та увійшов до Топ-10 студентів світу, що претендують на приз у 100 000 доларів, яку отримає найкращий з них.

Ігор під керівництвом завідувача наукової лабораторії кріогенної техніки Фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, заслуженого вчителя України Олега Володимировича Козленка розробив Квадрокоптер-міношукач, за що вже отримав численні нагороди на міжнародних конкурсах та виставках. Такий квадрокоптер-міношукач, який можна розмістити у звичайному наплічнику, дозволяє швидко знайти вибухонебезпечні об'єкти на поверхні та під землею і мінімізує участь людини в цих пошуках. Ігор, якщо він виграє Global Student Prize, планує використати кошти для організації масового виробництва свого міношукача й допомогти рідній Україні на шляху до перемоги й у подальшому відновленні.

Ознайомитись з історією Ігоря можна за посиланням:

https://www.globalteacherprize.org/person?id=16101

 Вітаємо Ігоря з цим значним успіхом! Бажаємо йому перемоги, здійснення мрій та реалізації планів!

 Премію Global Student Prize  започаткував Фонд Varkey у партнерстві з Chegg.org у 2021 році як дочірню нагороду премії для вчителів Global Teacher Prize. Мета впровадження премії -  створення нової потужної платформи для підтримки незвичайних студентів, які разом змінюють наш світ на краще. У конкурсі на отримання нагороди можуть взяти участь студенти всіх вишів світу віком від 16 років.

Претендентів на Global Student Prize  оцінюють за суворим набором критеріїв:

  1. Навчальні здобутки. Академічні зусилля — це те, що визначає студента, і претенденти на Global Student Prize неминуче матимуть високі академічні досягнення.
  2. Вплив на однолітків. Студентські лідери 21-го століття втілюватимуть найвищі цінності нашого суспільства і претенденти мають буди тими, хто залишив слід у своїй студентській спільноті та змінив її на краще.
  3. Участь у соціальних та волонтерських проєктах.
  4. Уміння долати труднощі.
  5. Креативність та інноваційність. Творчість може набувати найрізноманітніших форм, тому кандидати на премію можуть подавати творчі внески з будь-якої сфери. Кандидати мають показати, що вони дивляться на світ по-новому та мотивують наслідували їм.

Про Chegg.org:

Мільйони людей по всьому світу навчаються з Chegg. Платформа Chegg надає продукти та послуги для підтримки учнів, щоб допомогти їм краще зрозуміти навчальні матеріали, а також надає тренінги для особистого та професійного розвитку, щоб допомогти їм досягти своїх навчальних цілей. Chegg — публічна компанія, розташована в Санта-Кларі, штат Каліфорнія, США.

Про Фонд Varkey

Фонд Varkey вважає, що кожна дитина заслуговує на навчальне середовище, яке пробуджує та підтримує її потенціал. Фонд вважає, що немає нічого важливішого для досягнення цієї мети, ніж відданість та професійність викладачів. Він підтримує удосконалення педагогів та  заснував Global Teacher Prize, щоб привернути увагу до неймовірної роботи вчителів у всьому світі.  В Україні премію Global Teacher Prize Ukraine з 2017 року проводить громадська спілка «Освіторія».