КМАН Київська Мала академія наук

Вихованка відділення економіки взяла участь у Міжнародному кінофестивалі «Одним Кадром 2023» у Польщі Історія успіху Владислави Гулевич

Вихованка відділення економіки взяла участь у Міжнародному кінофестивалі «Одним Кадром 2023» у Польщі Історія успіху Владислави Гулевич Відділення економіки ділиться секретами популярності своїх вихованців. Сьогодні ми представляємо вашій увазі Владиславу Гулевич – активну учасницю проєкту «Економісти без меж» відділення економіки Київської МАН з 2019 року.

Талановита дівчина вивчає науки за межами шкільної програми, розвиває власні стартапи в анімації, графічному дизайні та декоративно-прикладному мистецтві, професійно займається у народному хореографічному колективі «Веселка» та співає у народному аматорському хоровому колективі «Журавка». Від початку повномасштабного вторгнення Владислава створює авторські патріотичні малюнки, у тому числі анімовані, й передає їх благодійним фондам для продажу, а отримані кошти йдуть на потреби ЗСУ.

Цього року дівчина вступила до фахового коледжу Київського міжнародного університету за спеціальністю «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво». За її плечима навчання у Центрі креативних технологій «TUMO-Kyiv» за спеціальностями «Анімація», «Музичний продакшн» і «Кіновиробництво», активна співпраця з ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «ВЕСЕЛКА ТВ», диплом ІІ ступеня на Міжрегіональному фотокінофестивалі «Осінні барви Буковини», участь у Київському фестивалі шкільних стартапів «Class IDEЯ» зі стартапом «Дизайнерська майстерня патріотичних виробів «КЕБЕТА»». Одним з найяскравіших професійних освітніх заходів для Владислави став проєкт «Діти для дітей» від Київської МАН, під час якого американські підлітки, діти топменеджерів компанії «Майкрософт» із Сієтлу, 12 днів поспіль навчали юних науковців основам програмування HTML та Snap.

Юна дослідниця поділилася з нами власними враженнями від участі у Міжнародному фестивалі кіно «Одним Кадром 2023», який відбувся у Республіці Польща з 16 по 30 серпня. А вже 5 вересня у культурному центрі «Арт-Братислава» відбувся прем’єрний кінопоказ робіт учасників фестивалю, куди Владислава також була запрошена. Там вона побачила свій фільм на великому екрані.

Отже, надаємо слово Владиславі:

«У рамках Міжнародного фестивалю кіно «Одним Кадром 2023», ми брали участь у воркшопах, доволі цікавих та незвичайних. Дізнатися стільки корисної інформації про операторську та режисерську роботу від закордонних професіоналів рідко вдасться! Ми мали змогу самостійно обрати усе необхідне для фільмування обладнання, від камери чи стабілізатора до професійних ламп для регулювання навколишнього світла, щоб створити дійсно робочі умови. На майстер-класах нам розповідали теорію, а далі ми бігли на практиці перевіряти та застосовувати усе обговорене. Завдання були дуже різноманітні та захопливі, я досі пам'ятаю як ми бігали по знімальному майданчику. Поєднати все правильно на одному фото ‒ завдання не таке легке, як здається на перший погляд. Тут можна відчути себе справжнім режисером, оператором та навіть актором, куди без них.

Додому я повернулася з дипломом про участь у фестивалі, який неодмінно буде у моєму портфоліо на майбутнє. Також я була режисером однохвилинного фільму «Boyfriend». Це мій перший повноцінний фільм на професійному рівні. Хоч він і не одержав нагороди, але став для мене цінним досвідом. Наступного разу я приїду вже готова та з новими ідеями.

Новий теоретичний матеріал був нескладним для мене, розповідали його простою та доступною для кожного мовою. Не дивлячись на те, що викладачі розмовляли лише польською, ми могли порозумітися з ними через декількох перекладачів або ж самостійно.

Мої плани на майбутнє після цього фестивалю ‒ використати усі знання та досвід для створення нових якісних робіт.

У моїй творчій діяльності мене надзвичайно підтримують батьки. Вони з розумінням ставляться до моїх планів, допомагають як морально, так і з необхідними матеріальними речами ‒ технікою, програмним забезпеченням тощо. А натхнення в роботі мені дає красива природа нашої землі, подорожі Україною разом з родиною, розуміння історії й майбутнього нашої держави, бажання зберегти її традиції та примножити їх».

 

Бажаємо Владиславі професійних успіхів у її захопленні анімацією та розвитку власних стартапів! Знаючи її давно, вважаємо, що її основними якостями та водночас секретами її успіху є: творчі та лідерські здібності, широкий кругозір, високий інтелект, цілеспрямованість, відповідальність, професіоналізм, бажання вчитися, розвиватися, самовдосконалюватися, вміння працювати в команді.