КМАН Київська Мала академія наук

Відділення суспільних комунікацій: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка!

Відділення суспільних комунікацій: “Будемо знайомі!”, або чекаємо на вас 14.09 о 16.00 у парку імені Тараса Шевченка! Привіт, друже! Вгадай, яка професія вимагає від людини найвищої мобільності, а водночас глибокого розуму?

— Правильно, це професія медійника. Але, якщо ти думаєш, що тут має значення лише обдарованість від народження, — категорично заперечуємо! Такими крутими стають! Та для цього потрібна фахова допомога тих, хто є гуру своєї справи. 

14 вересня о 16.00 ти отримаєш нагоду  познайомитися  з цими гуру особисто, адже відділення суспільних комунікацій Київської МАН запрошує тебе на зустріч, котра відбудеться під час Настановчої сесії-2021 . 

Ти зможеш: поспілкуватися з провідними викладачами Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка (це вони “ліплять” медійників-профі!),   стати учасником їх майстер-класу з медіа-майстерності,  домовитися з ними про допомогу  у створенні науково-дослідницького проєкту,  прийняти мововиклик — і, звичайно ж, отримати купу задоволень від приємних сюрпризів, які ми для тебе підготували. 

Приходь. Чекаємо!