КМАН Київська Мала академія наук

Відділення математики Київської МАН запрошує на настановчу сесію!

Відділення математики Київської МАН запрошує на настановчу сесію! Математика – серйозна точна наука. Вона як розвиває аналітичне мислення, так і допомагає у життєвих ситуаціях. Архімед взагалі вірив, що за допомогою геометрії можна пояснити саме світобудову, а також всі закони, за якими функціонує Всесвіт, а слово «алгебра» має однакову вимову на всіх мовах світу.

Проте не все так «страшно»! Історія математики показує, що в ній є місце і курйозам, і доленосним випадкам. В Інтернеті ви легко знайдете історію студента, який запізнившись на заняття, побачив на дошці кілька рівнянь і подумав, що їх треба розв’язати вдома. Завдання здалося йому складніше звичайного, але через кілька днів він зміг його виконати.  Ось так легко і просто звичайний студент зміг знайти відповіді на питання, над якими кілька десятиліть билися величезні уми світу. Звали цього учня Джордж Данциг, пізніше він став одним з основоположників лінійного програмування.

Не секрет, що дельфіни та мавпи вміють рахувати, а деякі вчені стверджують, що й риби мають математичні здібності, а інші навчають математики бджіл.

Ну а вихованці та вихованки відділення математики мають не лише цікаві наукові дослідження, а й значні досягнення, перемоги на різноманітних конкурсах. Особливо хочеться згадати Євгенію Анастасію Рудик та Валентину Зінькову, які були переможницями конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН», Нікіту Арського та Михайла Деркача, які отримали стипендію Президента України, Софію Гураку, випускницю відділення, яка сьогодні сама читає лекції для любителів математики!

Всі охочі та зацікавлені, приходьте 07.09.2023 о 17:00 на настановчу сесію відділення математики, де ми продовжимо розмову про красу математики й про можливості її пізнання, які пропонує Київська МАН.

Приєднуйтесь за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/3024348144?pwd=dHlWWGwzM2s3NWlmRG41OUV6aEpWQT09

Ідентифікатор конференції:  302 434 8144

Код доступу: 4f7efG