КМАН Київська Мала академія наук

Юні правознавці взяли участь у роботі Міжнародної конференції з прав людини

Юні правознавці взяли участь у роботі Міжнародної конференції з прав людини Вихованці секції «Правознавство» взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Забезпечення прав людини в умовах воєнного стану в Україні», яка була організована Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Навчально-науковим інститутом права та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини. Науковий захід відбувся з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Зі словами вітання звернулись до всіх присутніх ректор КНУ ім. Шевченка Володимир БУГРОВ та директорка ННІП Оксана ВАСИЛЬЧЕНКО.

Школярам було надзвичайно цікаво почути від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра ЛУБІНЦЯ інформацію щодо особливостей захисту прав людини в період воєнного стану, які кроки та дії міжнародної спільноти робляться для захисту прав тих, хто постраждав від російської агресії.

Щирим, емоційним та дуже сильним був виступ директорки Інституту міжнародного права Тбіліського державного університету імені Іване Джавахішвілі Ірине Курдадзе (Irine Kurdadzе) з доповіддю на тему «Розуміння рівності у Європейському Союзі».

Під час пленарного засідання та дискусійної панелі розглядались питання  забезпечення та дотримання прав людини у період воєнного стану в Україні. Такі наукові зустрічі є надзвичайно важливими для наших дослідників та дослідниць. Вони мотивують та надихають, вчать та підтримують. Попри постійні виклики нашого сьогодення ми продовжуємо працювати, шукати можливості та напрацьовувати вміння й навички.

Ми щиро дякуємо організаторам за можливість взяти участь, послухати, поставити питання та подивитись наживо наукову дискусію. 

Але найбільша наша вдячність нашим героїчним Янголам-охоронцям – Збройним Силам України за те, що це в принципі було можливим!