КМАН Київська Мала академія наук

Юні економісти відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні

Юні економісти відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні День знань 1 вересня найменші вихованці відділення економіки Київської МАН, учасники проєкту «Економісти без меж», учні інклюзивного 2-Б класу НВК №157 присвятили дослідженням.

Їх ранок розпочався зі святкового уроку, присвяченого 30-тій річниці Незалежності України. Після цього з насиченою двогодинною екскурсійною програмою вони відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Захід складався з 4 блоків: знайомство з територією Меморіального комплексу; оглядова екскурсія експозиційним простором Музею; інтерактивна складова (малюнки на асфальті кольоровою крейдою у подарунок Музею на знак вдячності); відвідання Виставки бойової техніки та озброєння просто неба. Учні залишили жовті квіти у залі Пам’яті, підкресливши, що найголовніше – берегти пам’ять про події нашої історії та пам’ятати про цінність людського життя.

Щиро дякуємо нашим постійним партнерам в особі Тарасенко Анни Михайлівни, старшої наукової співробітниці Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, яка вкотре була нашим улюбленим екскурсоводом за корисний освітній та виховний захід для майбутніх науковців, проведений на високому професійному рівні.