КМАН Київська Мала академія наук

Тиждень Відкритого Уряду. Київська МАН не може стояти осторонь

Тиждень Відкритого Уряду. Київська МАН не може стояти осторонь Керівництво та вихованці відділенні філософії та суспільствознавства підготовили та провели надзвичайно цікаву, інформативну та захопливу дискусію «МОДЕЛЬ САМОДОСТАТНЬОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ». Захід відбувся в рамках Тижня Відкритого Уряду ініціативи Керівного комітету міжнародної Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у країнах – членах Ініціативи та в межах заходів національно-патріотичного виховання тематичного блоку «Україна – країна можливостей» відділення філософії та суспільствознавства.

Окремо хочеться відзначити та наголосити, що спікеркою дискусії, яка була анонсована на Урядовому порталі, виступила Анастасія КОЗАК, вихованка відділення філософії та суспільствознавства, учениця 10-го класу ліцею № 142 м. Києва.

Зустріч зібрала школярів не тільки з різних куточків України: місто Київ, Одещина, Київщина, Житомирщина, але до неї долучились наші учні, які тимчасово перебувають у Хорватії, Англії, Швейцарії. Спілкування та обговорення було надзвичайно щирим, яскравим, багатоаспектним та мотиваційним.

Обговорювали та дискутували щодо питань розвитку громад, проведення реформ задля покращення життя в Україні, чому та які реформи варто інтегрувати, а які – не дієві, на погляд наших активних, небайдужих юних громадян.

Говорили про нові можливості розвитку нашої держави, задля ефективної співпраці та залученості всіх складових у єдиний органічний механізм. Адже самодостатнє суспільство в Україні є кроком вперед на шляху до вдосконалення відносин держави та суспільства. І держава, за даного суспільства, повинна складатись з основ правової державності, завдяки яким формуються інститути громадянського суспільства та соціальний аспект державності, який, сьогодні, в Україні, недостатньо розвинений та потребує вдосконалення і реформування. 

Модерувала захід Тетяна КОТ, завідувачка відділення філософії та суспільствознавства, керівниця секції «Правознавство».

Наприкінці хочемо висловити щиру подяку та захоплення нашими юними прогресивними вихованцями, їхньою активністю та небайдужістю до таких ґрунтовних та серйозних питань.