КМАН Київська Мала академія наук

Святкуємо Міжнародний день жінок і дівчат в науці!

Святкуємо Міжнародний день жінок і дівчат в науці! 11 лютого прекрасні керівниці поважного журі відділення технічних наук Київської МАН на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт професорки Юлія Сергіївна Ямненко та Марія Анатоліївна Скулиш стали гостями ранкового шоу PravdaTut live телеканалу Правда ТУТ в сюжеті, що був присвячений Міжнародному Дню жінок і дівчат в науці.

Вони розповіли яке задоволення приносить їм заняття наукою і підкреслили важливу роль КМАН, де молодь має можливість отримати перший власний досвід наукових досліджень, знайти те, що зацікавить і може стати справою всього життя, познайомитись з педагогами, які надихають своїм прикладом, та повірити в себе. За останні роки кількість юних дослідниць у сфері технічних і комп’ютерних наук зросла більш як на 15%. Така динаміка згодом обов’язково виведе Україну в ТОП-10 світового рейтингу за кількістю жінок в науці!

Ямненко Юлія Сергіївна – голова журі секції Електроніка та приладобудування відділення технічних наук Київської МАН, завідувач кафедри Електронних пристроїв та систем Факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, професор.

Скулиш Марія Анатоліївна - голова журі секції Інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій відділення технічних наук Київської МАН, професор кафедри Інформаційно-комунікаційних технологій та систем Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор технічних наук, старший науковий співробітник.