КМАН Київська Мала академія наук

Сторінки портфоліо КМАНівців

Сторінки портфоліо КМАНівців Вихованці відділення Екології та аграрних наук Київської МАН взяли активну участь в ІІІ Міжнародній науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України».

Конференцію 13 жовтня 2021 р. спільно проводили Міжнародна асоціація трансферу технологій, Національний інститут регіонального розвитку, Київський національний університет будівництва і архітектури, Київська Мала академія наук, AGGR University за підтримки Проєкту Еразмус+ «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation / Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах.

Серед понад 600 авторів з навчальних закладів, наукових установ та організацій свої наукові дослідження представили й КМАНівці:

 

Приємно, що роботи наших  вихованців розглядаються нарівні з обміном досвідом фахівців, апробаціями наукових досліджень, найактуальнішими проблемами та гіпотезами. Адже для науковця важливо бути не тільки у центі своєї теми, а й знати про напрями суміжних  областей. 

За результатами конференції буде підготовлений збірник тез.

 

Участь у заходах Київської МАН це не тільки створення свого портфоліо, це знання та досвід! А робота з нашими партнерами, фахівцями своєї справи - ITTA - International Technology Transfer Association та PAT Profi – це ще й задоволення! 

 

Якщо тобі є що сказати світу, бери участь у роботі Відділення екології та агарних наук!

Розвиваємось та міняємо світ разом!