КМАН Київська Мала академія наук

Представлення віртуального музею старовинних українських речей

Представлення віртуального музею старовинних українських речей Вихованець відділення української філології та мистецтвознавства Роман Дадика 25 травня виступив із доповіддю на пленарному засіданні міжнародної науково-практичної конференції «Де правда, там і перемога: концепт перемога у фольклорі та авторській творчості» (чотирнадцяті фольклористичні читання, присвячені пам’яті Лідії Дунаєвської). Цей захід для українських фольклористів є одним з найбільш важливих. Роман доповідав на тему «Представлення віртуального музею старовинних українських речей».

Ті, хто спостерігають за новинами нашого відділення, знають, про який саме музей йдеться. Це трирічний науково-мистецький проєкт, який Роман Дадика готував у межах секції фольклористики. Наукове керівництво протягом цього часу здійснювала Годік Катерина Олександрівна. Наразі для консультування Романа та його наукового товариства залучено кілька провідних українських фольклористів. І ми від імені всього відділення дякуємо керівництву Кафедри фольклористики ННІ філології КНУ імені Тараса Шевченка за підтримку нашого юного дослідника та надання можливості долучитись до важливого наукового заходу. Сподіваємось побачити нашого вихованця серед ваших студентів.

Наразі Роман Дадика не полишає роботу над проєктом. Так, він збирається здійснити низку експедицій цього літа (незважаючи на війну), опрацювати свої щоденникові записи та, звичайно, доповнити віртуальну експозицію. Щиро бажаємо йому успіхів та сподіваємось побачити на наукових конференціях наступного навчального року!