КМАН Київська Мала академія наук

Зустріч з учнями та вчителями гімназії «Домінанта»

Зустріч з учнями та вчителями гімназії «Домінанта» Керівник секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека» відділення комп’ютерних наук Київської МАН Володимир Іванович Скіцько провів зустріч з учнями та педагогами гімназії «Домінанта».

Він розповів про діяльність секції, про особливості науково-дослідної діяльності з питань штучного інтелекту та кібербезпеки, можливості та перспективи слухачів секції. Під час зустрічі учні гімназії мали змогу ознайомитися з різними алгоритмами колективного штучного інтелекту (мурашиний, бджолиний алгоритми, штучна імунна система, алгоритм кажанів, сірого вовка та інші), штучними нейронними мережами, генетичним алгоритмом, їхніми особливостями та спільними рисами, прикладами їх застосування, зокрема, у сфері кібербезпеки.

Штучний інтелект є перспективним напрямком ІТ, що динамічно розвивається. Він і сьогодні, й у майбутньому потребуватиме висококласних фахівців, науковців, розробників, винахідників, серед яких вже є викладачі та слухачі Київської МАН. Сподіваємось, що їх кількість у майбутньому буде лише зростати, а їхні здобутки розвивати напрямок штучного інтелекту як в Україні, так і у світі.

Київська МАН щиро дякує за запрошення та організацію зустрічі заступнику директора з навчально-виховної роботи гімназії «Домінанта» Роману Даниловичу Банаку та вчителям гімназії.

Запрошуємо талановиту та допитливу молодь долучатися до роботи секції «Системи та технології штучного інтелекту. Кібербезпека». Ми впевнені, що серед Вас є саме ті особистості, які найближчим часом можуть стати гордістю нашої країни у сфері ІТ.  Запрошуємо учнів 8 – 11 класів. Буде цікаво, пізнавально та корисно!!!

 

Записатись у секцію можна на сайті Київської МАН: https://kman.org.ua/ua/Viddilennya-komputernikh-nauk.