КМАН Київська Мала академія наук

Постер 2021-2022. Сезон відкрито

Постер 2021-2022. Сезон відкрито 25 жовтня у відділенні української філології та мистецтвознавства відбулася онлайн-майстерня «Просто Про Постер». Участь в ній взяли київські школярі, педагоги, батьки, а також гості з інших областей України. Усього до заходу долучилося понад 100 учасників.

Модератором виступила керівниця секції фольклористики Київської МАН, молодший науковий співробітник відділу компаративістики Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України, кандидат філологічних наук Годік Катерина Олександрівна. Вона розповіла про те, як формується постер, які елементи науково-дослідницької роботи в ньому задіяні, а також, як перетворити текстові частини на графічні об’єкти в Microsoft Word і PowerPoint. Під час майстерні учасники змогли побачити, як покроково формують постер: від створення файлу до оформлення висновків.

Ми вдячні всім, хто до нас долучився! На жаль, через обмеження платформи Zoom ми не змогли під’єднати всіх охочих. Але ми пропонуємо вам переглянути запис вебінару та відеоінструкції у вільний час за посиланнями:

 

Інструкція: https://youtu.be/VDccOmWcX1A

Запис вебінару: https://youtu.be/RpOfAeaqubg

 

 

Принагідно зазначаємо, що важливу інформацію про конкурс ви зможете знайти на сайті Київської МАН за посиланням: https://kman.org.ua/ua/. Стежте за нашими оновленнями, аби не пропустити нічого важливого. І приєднуйтеся до команди Київської МАН, це можна зробити за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScaeleDUZlfahLCXSPC1K5Vms39XLsaCOPhbpHksnKc13ni5A/viewform

 

До нових зустрічей!