КМАН Київська Мала академія наук

Педагогічна мапа Києва: вулиця Зої Гайдай

Педагогічна мапа Києва: вулиця Зої Гайдай 26 травня співробітники Київської МАН підвищували свою кваліфікацію на черговому вебінарі Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Спікерами заходу традиційно стали кандидати педагогічних наук:

У цьому році ми відзначаємо 120 років з дня народження української оперної співачки, педагогині Зої Михайлівні Гайдай, яка володіла яскравим вокальним і сценічним даруванням, створила понад 50 музично-художніх образів. Виступала камерною співачкою. Гастролювала не лише теренами СРСР, а й за кордоном, зокрема в Іраку, Ірані, Китаї, Канаді, США, Пакистані.

Учасники вебінару  віртуально здійснити мандрівку вулицею Зої Гайдай  в Оболонському районі міста Києва, познайомилися з цікавими презентаціями, присвяченими видатній співачці, отримали сертифікати відповідно до програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти в Інституті післядипломної освіти.

В умовах воєнного стану, в час важких випробувань для України наша національна спадщина надихає нас. Наше національне надбання додає нам сил. Щиро вдячні організаторам та учасникам вебінару за активну дискусію, нові ідеї, доброзичливу атмосферу та інтерес до наших діячів культури та педагогів!