КМАН Київська Мала академія наук

ПЕРЕМОЖЕЦЬ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОЛІМПІАДИ

ПЕРЕМОЖЕЦЬ РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ОЛІМПІАДИ Антон Загорний, вихованець відділення економіки, секції "Економіка і економічна політика", учень 10-го класу Фінансового ліцею, успішно взяв участь у другому (регіональному) етапі Міжнародної Економічної Олімпіади 2023 р. і пройшов до наступного (національного)! Антон набрав 75 балів при прохідному балі 70. Він представляв регіон "Північ". Захід проходив офлайн на базі Київської школи економіки. У регіональному етапі по всій Україні взяло участь 203 учні.

Інші вихованці відділення економіки, Русін Соломія та Федорцев-Крижний Владислав, набрали по 63 бали, що є хорошим результатом, враховуючи складність завдань.

Перша Міжнародна  Економічна олімпіада ‒ інтелектуальне змагання з економіки та фінансової грамотності від Інституту економічної освіти (INEV) у Чехії. Місія INEV ‒ пробудити в підлітків інтерес до вивчення економіки. Сьогодні Економічна Олімпіада проводиться в 7 країнах.

Змагання проводиться у 4 етапи: шкільний, регіональний, національний і міжнародний. Національний етап відбудеться 1 липня у Києві. П'ять найкращих студентів із кожної країни братимуть участь у міжнародному турі, що відбудеться у Братиславі, Словаччина. 

Антон Загорний не вперше отримує високі результати в економічній науці. Він є золотим призером ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2023 р. та представляє столицю на ІІІ етапі, а також є золотим призером ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки 2023 р.

Пишаємось досягненнями талановитого вихованця та вболіваємо за його подальші результати!