КМАН Київська Мала академія наук

Освітні Амбасадорки Київської МАН 2025 ‒ «Амбасадорка «STEM наук» Марія Єлизавета Рудик

Освітні Амбасадорки Київської МАН 2025 ‒ «Амбасадорка «STEM наук» Марія Єлизавета Рудик Марія Єлизавета Рудик, вихованка секції «Прикладна математика» відділення математики, учениця 10 класу Ліцею №283 Деснянського району міста Києва. Нам дуже приємно, що Марія приєдналась до Плеяди Освітніх Амбасадорок Київської МАН, тим самим створюючи першу династію в цій спільноті. У 2020 році її старша сестра Євгенія Анастасія Рудик була визнана найкращою й стала переможницею Конкурсу.

Марія слідом за сестрою прийшла до Київської МАН ще в 5 класі, гак як і Євгенія займається математикою, бере активну участь у заходах Київської Малої академії наук, міжнародних конкурсах та олімпіадах тощо.

На міжнародних конкурсах Марія виборола дві золоті, три срібні й одна бронзова медалі. На Всеукраїнському конкурсі «Еко-Техно Україна» у 2024 році вона посіла III, а у 2025  — II місце. На Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН на II міському етапі у 2024 та 2025 роках — перше місце.

Окрім науки, Марія цікавиться 3D-моделюванням, веденням медичного блогу, навчається у медичній школі, виступає у літній математичній школі, бере участь у заходах  культурно-освітнього обміну між Україною та Словаччиною тощо.

Окремої уваги заслуговує її бажання створити онлайн-платформу, яка об'єднуватиме випускників і старших вихованців Київської МАН з тими, хто щойно приєднався до цієї наукової спільноти. Це буде освітній, менторський та мотиваційний простір, де:

Кожен молодший учасник зможе:

«Ця   платформа   —   це   не   просто   обмін   знаннями, Це місце, де Київська МАН — не лише наукова організація, а спільнота однодумців з великим серцем», ‒ саме так говорить Марія, розповідаючи про свою мрію.

Ми з радістю підтримуємо цю пропозицію й сподіваємось, що спільними зусиллями реалізуємо цій прекрасний задум!

Успіхів Марії, Освітнім Амбасадоркам та всій команді Київської МАН!