КМАН Київська Мала академія наук

Науковий пошук триває

Науковий пошук триває Щоб отримати фундамент якісного майбуття, потрібно щоденно докладати зусиль, працювати, бути зацікавленим. Бути прогресивним сьогодні дорівнює бути освіченим, цілісним, ціннісним, й стати, надалі, професіоналом.

І вихованці секції «Правознавство» доводять це своєю наполегливістю, цікавістю, прагненням. Завдячуючи взаємодії та багаторічній співпраці відділення філософії та суспільствознавства й Конституційного Суду України, маємо можливість долучатись до заходів та ініціатив, які проводить КСУ. 

Мали можливість взяти участь в онлайн спілкуванні з суддями КСУ на тему «Індивідуалізація юридичної відповідальності за митне правопорушення. Юридичні позиції Конституційного Суду України», під час якого були розглянуті конкретні приклади справ щодо офіційного тлумачення положень частин статей Митного Кодексу, конституційних скарг щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремим статтям Митного кодексу України (щодо індивідуалізації юридичної відповідальності) тощо.

Отримання нових знань, з подальшим застосуванням, як-то: вибір теми дослідження, написання науково-дослідницької роботи/проєкту – це процес безперервний. І такі заходи безперечно є зажаданими та потрібними для школярів-дослідників. Вони спонукають до занурення, до акцентування на окремих аспектах усвідомленого вивчення різних галузей права та юриспруденції.

Щиро дякуємо Конституційному Суду України за запрошення, співпрацю, просвітництво та виховання юридичної культури в інтелектуальної молоді України.