КМАН Київська Мала академія наук

Міжнародна практична конференція «ЮНЕСКО У ДЗЕРКАЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДІ: СФЕРА КУЛЬТУРИ»

Міжнародна практична конференція «ЮНЕСКО У ДЗЕРКАЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДІ: СФЕРА КУЛЬТУРИ» Київська Мала академія наук учнівської молоді запрошує Вас взяти участь у Міжнародній практичній конференції «ЮНЕСКО У ДЗЕРКАЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ МОЛОДІ: СФЕРА КУЛЬТУРИ» (відбудеться 16 листопада 2022 року, м. Київ в онлайн-форматі)

Об’єкти культурної спадщини відіграють важливу соціальну роль, демонструють яскраві прояви культурної самобутності українців. Вони є невіддільною частиною всесвітньої культурної спадщини людства, основою пізнання минувшини, всебічного осмислення життя українського народу.

У зв’язку з війною виникла ціла низка проблем із відновлення та збереження культурної спадщини України. Експерти ЮНЕСКО нарахували майже 190 об’єктів культурної спадщини, що були пошкоджені або знищені унаслідок збройної російської агресії. З початку повномасштабного вторгнення до переліку постраждалих споруд увійшли 79 релігійних будівель, 13 музеїв, 7 бібліотек, 32 будівлі, що призначені для культурних заходів, 36 історичні будівлі та 17 пам’ятників. Список вочевидь є не повним, оскільки бойові дії продовжуються. Шкода, але деякі з них відновити буде неможливо…

На щастя, об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО серед знищених пам’яток немає.

З метою виховання у молодого покоління патріотизму, формування національної ідентичності, особливо в умовах російської агресії та знищення історико-культурних цінностей держави, висвітлення результатів досліджень, присвячених проблемам вивчення, збереження та популяризації унікальних пам’яток природи та культури Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Україні та за кордоном, 16 листопада 2022 року відбудеться Міжнародна практична конференція «ЮНЕСКО у дзеркалі досліджень молоді: сфера культури».

Міжнародна практична конференція – захід, присвячений збереженню та захисту культурної спадщини. Під час конференції учасники матимуть змогу обмінятися досвідом, надихнутися новими ідеями, розвинути свої навички та вміння, таким чином конференція надасть можливість молоді стати активними захисниками культурної спадщини.

До участі в конференції запрошуються учні 8–11 класів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, студенти закладів вищої освіти.

               Тематичні напрями роботи конференції:

Робочі мови конференції: українська, англійська.           

Формат конференції передбачає участь у секційних засіданнях (регламент доповідей до 10 хвилин).

Для участі в конференції просимо до 20 жовтня 2022 р. надіслати заявку (Додаток 1) та тези (Додаток 2 )до збірника (Зразок оформлення матеріалів доповіді) на електронну адресу оргкомітету  method_department_kman@ukr.net

 

За основними напрямами роботи конференції планується видання збірки тез доповідей учасників, передбачено вручення сертифіката учасника Конференції, кращі доповідачі будуть відзначені дипломами, а їх наукові керівники нагороджуватимуться подяками.

 

Контактна особа: Моїсеєнко Єлизавета Валеріївна, 067 707-87-62.