КМАН Київська Мала академія наук

Меморандум про співпрацю між Київською МАН та Українським ветеранським фондом

Меморандум про співпрацю між Київською МАН та Українським ветеранським фондом 19 жовтня 2022 року був підписаний Меморандум про співпрацю між Київською МАН та Українським ветеранським фондом. Український ветеранський фонд, створений на початку лютого 2022 року, є інструментом держави у виконанні обов’язку перед ветеранами та ветеранками.

Тут будується платформа для розвитку ветеранських можливостей, створюються проєкти для того, щоб наші захисники й захисниці, їхні родини мали державну підтримку для розвитку власних ініціатив та відновлення. Наразі Фонд, попри повномасштабну війну, вже започаткував та реалізує низку  різноманітних проєктів: програма мікрофінансування ветеранського підприємництва, гаряча лінія кризової підтримки, інформаційно-просвітницька радіопрограма “Хвиля перемоги”, проєкт #ПозивнийУкраїна з ілюстраціями художника Нікіти Тітова тощо.

Першим спільним проєктом Київської МАН з Фондом стане друк листівок з малюнками наших вихованок та вихованців, виконаних у рамках флешмобу відділення української філології та мистецтвознавства Київської "Моя Покрова". Готові  листівки будуть передані на фронт нашим захисникам до Дня Збройних сил України.

Віримо в ЗСУ та перемогу України!