КМАН Київська Мала академія наук

Мандрівка загадковим Києвом

Мандрівка загадковим Києвом Відбувся надзвичайно цікавий «Архівний вебінар. Першоджерела історії» на тему «Вулицями незнайомого міста (Київ у старих фотографіях)» зі спікеркою Закриничною Іриною Миколаївною, яка є провідним спеціалістом відділу використання інформації документів Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву, вихованкою Київської МАН.

Своїми враженнями вже традиційно ділиться учень 9-го класу ліцею № 144 імені Г. Ващенка, переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції всесвітньої історії Євдокименко Ігор.

«Окрас моїх вражень прекрасно описує тема вебінару, адже таким незнайомим Київ для мене ще не був. Ірина Миколаївна, розбираючи по ниточці вулиці й старі будинки, площі Києва, просто захопила мене історією цього старовинного міста, яке пережило безліч руйнувань та перебудов. Ми пройшлися різними вулицями ХІХ століття, на яких відкрили для себе нові цікавинки, навіть поговорили про Труханів острів, який, як виявилося, раніше був з досить розвинутою інфраструктурою.

Закінчили ми обговоренням різних питань щодо теми нашого вебінару та відкрили для себе нові можливості в архівній справі. Так для мене цей вебінар став ще одною ланкою до написання моєї роботи на конкурс МАН і, думаю, не тільки для мене, адже вебінар дав нам велике підґрунтя для написання науково-дослідницьких робіт».     

Запрошуємо всіх у цікаву подорож незнайомим Києвом: