КМАН Київська Мала академія наук

Майбутні учасниці фіналу конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2022» на конференції «Українки в науці, яким аплодує світ»

Майбутні учасниці фіналу конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2022» на конференції «Українки в науці, яким аплодує світ» Майбутні учасниці фіналу конкурсу «Освітні Амбасадорки Київської МАН 2022» Софія Шарова, учениця 9-го класу Спеціалізованої школи I-III ступенів із поглибленим вивченням англійської мови № 102 м. Києва, вихованка відділення іноземних мов та зарубіжної літератури та Оберемок Маргарита, учениця 10-го класу гімназії № 48, вихованка відділення фізики та астрономії взяли участь у роботі конференції «Українки в науці, яким аплодує світ».

Понад 300 школярок та студенток зустрілись цьому заході, що був присвячений Міжнародному дню дівчат та жінок у науці. На конференції порушувалися актуальні теми гендерної рівності в науці, стереотипів, труднощів, з якими стикаються науковиці під час своєї діяльності.

Запрошеними спікерками на конференції були фіналістки 4-го сезону Української Премії “Для жінок у науці” L'Oréal-UNESCO:

Анна Косогор, докторка фізико-математичних наук, старша дослідниця, в.о. зав. лабораторії, Інститут магнетизму НАН України та МОН України;

Анна Островерх, докторка технічних наук, в.о. зав. лабораторії, Інститут проблем матеріалознавства імені І. М. Францевича НАН України;

Катерина Теребіленко, кандидатка хімічних наук, доцентка кафедри неорганічної хімії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дівчата мали змогу послухати історії про їх шлях до визнання, дізнатись над чим вони зараз працюють та як інтегрують науку у своє життя, попрацювати в команді, поспілкуватися, надихнутись їхнім досвідом та упевнитись у своєму бажанні займатись наукою.