КМАН Київська Мала академія наук

Хроніки Genius Olympiad від Поліни Ярифи. Підсумки

Хроніки Genius Olympiad від Поліни Ярифи. Підсумки Всім привіт! Ось і пройшла наша незабутня подорож на міжнародну олімпіаду Genius Olympiad-2023. Перепрошую, що не писала, але по приїзду до міста Рочестер, ми опинилися у буревії емоцій та різних організаційних заходів. Це й підготовка постерів для презентації журі, й офіційні церемонії відкриття/закриття конкурсу та фантастичний вечір представлення традицій країн-учасниць. Також у нашому шаленому графіку була неймовірна екскурсія на Ніагарський водоспад та тур по Рочестерському університету. Що я можу сказати підсумовуючи?

GO ‒ не просто олімпіада, а місце єднання «зелених сердець» та однодумців з усього світу. Учасники не прагнули змагатися, вони намагалися підтримати  один одного та жваво ділилися ідеями. Мовний бар'єр зникає, і ти почуваєшся у колі однодумців!

Особисто для себе, я отримала багато нових друзів і вражень, а головне, неоціненний досвід.

Водночас нам було дуже приємно відчувати підтримку від Міністерства освіти України та МАН ‒ в США нас підтримав заступник Міністра Євген Кудрявець, а одразу ж після повернення в Київ нашу делегацію особисто привітав Міністр Оксен Лісовий!

Особливо я хочу подякувати своїм науковим керівникам відділення екології та аграрних наук Київської МАН, які не лише прийшли на допомогу в роботі над проєктом, а й підтримували мене протягом подорожі. А супервайзери НЦ "МАН" ‒ вони неймовірні. Вони були завжди на зв'язку, допомагали організувати цю поїздку та підтримували на кожному кроці. Щиро вдячна за вашу міць та витримку.

І звісно, ж хочу подякувати нашій команді, з якою ми стали дружньою сім'єю! Кожен з дітей на цьому конкурсі був мегакрутим. Ми створили ще одну сторінку історії України, намагаючись змінити й покращити цей світ та показати незламність української нації!

Інформація від Поліни Ярифи, вихованки відділення екології та аграрних наук Київської МАН, учениці школи І-ІІІ ступенів № 306, членкині української делегації на Всесвітньому фіналі GENIUS Olympiad.

Міжнародний конкурс «Олімпіада Геніїв» — найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у США з 2011-го. Він об‘єднує на одному майданчику близько 80 країн світу!