КМАН Київська Мала академія наук

Київська Мала академія наук вітає всіх з Днем знань!

Київська Мала академія наук вітає всіх з Днем знань! Пропри воєнний стан та виклики сьогодення, починається новий рік, повний можливостей та здобутків, новий шлях до вершин пізнання.

Дорогі учні, юні науковці, нехай ця навчальна подорож принесе вам не лише знання з підручників, а й розширить ваші горизонти, допоможе розвинути таланти та здібності. принесе багато цікавих відкриттів, високих досягнень та незабутніх моментів. Ви — майбутнє нашої країни, і ваші знання допоможуть зробити Україну та світ яскравішими й кращими. Не сумнівайтеся в собі й поповнюйте свою скарбничку гідними перемогами!

Шановні педагоги, День Знань – безумовно ваше свято! Саме ваша нелегка праця, висока професійність, безмежні доброта та терпіння відкривають юному поколінню нові знання і горизонти, нові шляхи, на яких ви підтримуєте їх довгі роки! Бажаємо вам сил та вдячних учнів!

В цей день ми хочемо ще й ще раз подякувати Силам Оборони України, які дають можливість нашим дітям прийти до школи та сісти за парту, які завищують їх право на життя, свободу, освіту!

Разом ми наближаємо нашу Перемогу!