КМАН Київська Мала академія наук

Київська МАН запрошує вчителів інформатики Києва на зустріч щодо сучасних інноваційних технологій!

Київська МАН запрошує вчителів інформатики Києва на зустріч щодо сучасних інноваційних технологій! Зустріч 27.10.2021 о 12-30 до 14-00 Доповідає доктор педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і програмування факультету факультету математики, інформатики та фізики НПУ імені М.П. Драгоманова Струтинська Оксана Віталіївна. Доповідь буде на тему “Сучасні цифрові освітні тренди” Вебінар буде цікавим для освітян, зокрема, для вчителів інформатики закладів середньої освіти.
На зустрічі буде подано сучасні освітні тренди, інформування про  сучасні освітні тренди, пов’язані з багатьма факторами: цифрова трансформація різних галузей людської діяльності, зміна освітньої парадигми (дитиноцентризм, особистісно-орієнтоване навчання, проєктний підхід до навчання та ін.), яким бути освітньому процесу в умовах пандемії та ін.
 
Результатом має стати обізнаність освітян у сучасних освітніх трендах, яка сприятиме підвищенню їх мотивації та розумінню необхідності власного професійного розвитку, що відкриває широкі перспективи для поглиблення професійності освітян і підвищення ефективності освітнього процесу в цілому.
 

Приєднатися усі бажаючі зможуть наступним чином:

 

Приєднатися через Google Meet meet.google.com/acm-mhvk-izr 

Приєднатися за телефоном (GB) +44 20 3956 1286 

(PIN: 949059701).