КМАН Київська Мала академія наук

Київська МАН запрошує: новий проєкт для майбутніх юних авторів Вікіпедії!

Київська МАН запрошує: новий проєкт для майбутніх юних авторів Вікіпедії! Шановні освітяни столиці! Київська МАН та «Вікімедіа Україна» запрошують вас на вебінар, присвячений новому спільному проєкту «Вікіпедія для молодих дослідників та дослідниць». Суть проєкту полягає у тому, що учні, які займаються дослідницькою діяльністю, отримують можливість доповнення україномовного розділу Вікіпедії — найбільшої електронної енциклопедії.

За результатами конкурсного відбору наприкінці навчального року автори найкращих нових та поліпшених статей будуть відзначені призами та сувенірами від ГО «Вікімедіа Україна» та партнерів. Відзначені також будуть керівники кращих учнівських робіт.

Тематика статей вільна. Також передбачається, що буде номінація, присвячена Києву. Мета Конкурсу – робити результати учнівських досліджень публічними та водночас розширювати базу вільних знань українською мовою. А також учасники та учасниці здобудуть знання щодо написання дослідницьких робіт в енциклопедичному стилі, отримають навички спільної роботи над створенням статей та покращать власне розуміння правил роботи з інформацією, що так важливо в сучасному світі.

ОТЖЕ, 18 жовтня о 16 годині ви зможете детальніше дізнатися про цей проєкт, про умови участі у Конкурсі та отримати відповіді на питання, які вас цікавитимуть. Презентуватиме проєкт Ластовець Наталія Олександрівна старша викладачка кафедри українознавства Харківського національного університету радіоелектроніки, членкиня Правління ГО «Вікімедіа Україна», відповідальна за Освітню програму Вікіпедії, редакторка Вікіпедії. Орієнтовна тривалість вебінару — одна година.

Контактна особа – Ганна Осадчук, координаторка освітніх та культурних проєктів ГО «Вікімедіа Україна». 

hanna.osadchuk@wikimedia.org.ua

Тема конференції: «Вікіпедія для молодих дослідників і дослідниць»

 

Приєднатись до конференції
https://us02web.zoom.us/j/83898687275?...

Ідентифікатор конференції: 838 9868 7275
Код доступу: 441454