КМАН Київська Мала академія наук

Кібербезпека «вищої проби» як професійний досвід фахівців Київської МАН

Кібербезпека «вищої проби» як професійний досвід фахівців Київської МАН 02 листопада освітяни Київської МАН взяли участь у щорічному Міжнародному форумі «Кібербезпека - захистимо бізнес, захистимо Державу», організатором проведення якого є ТПП України. Як зазначено на сайті організаторів, «це не просто пересічний захід, а політичний і технологічний фундамент всеукраїнського Місяця кібербезпеки, який четвертий рік поспіль проводиться в Україні».

Цей захід із кібербезпеки цього року прийняв близько1000 учасників і понад 50 експертів-спікерів та експонентів в рамках профільної виставки. Він фактично став національним майданчиком для ознайомлення з потенціалом України в сфері кібербезпеки. Серед спікерів Форуму були ГЕННАДІЙ ЧИЖИКОВ, Президент Торгово-промислової палати України; ОЛЕКСІЙ ДАНІЛОВ, Секретар Ради національної безпеки і оборони України; СЕРГІЙ ДЕМЕДЮК, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України; ЮРІЙ ЩИГОЛЬ, Голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, та ін. Київську МАН на цьому заході в якості спікера представляла Любов Найдьонова, доктор психологічних наук, член-кореспондент НАПН України, керівник секції «Медіапсихологія» Київської МАН, заступник директора з наукової роботи Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, член Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення, яка виступила з доповіддю «Кіберпідліток: цифрові ризики під час карантинних обмежень».

Формування у дітей знань та навичок із кібербезпеки є одним із пріоритетних напрямів діяльності Київської МАН, і ми дуже пишаємося тим, що у цьому питанні вже виходимо на всеукраїнський рівень, адже конкурс «Кіберніндзя», організаторами якого є Київська МАН та ТПП України, охопив шкільну та студентську молодь із усіх куточків нашої держави, і це дуже добре, адже обізнаність дітей у кібербезпеці є одним із факторів майбутньої безпеки нашої країни.

Бути «на передовій» сучасних інновацій у будь-якій сфері – це професійний обов’язок фахівців Київської МАН. Переконані, що участь у подібних заходах всіляко цьому сприятиме.