КМАН Київська Мала академія наук

IV Хакатон "Розумне та безпечне місто" стартував!

IV Хакатон "Розумне та безпечне місто" стартував! 31 команда, 207 учасників із 13 регіонів України — такий потужний склад цей захід зібрав цього року!

Київська МАН пишається, що юні винахідники України об'єднались задля генерації рішень для розвитку українських міст саме на нашому заході. А ще це є особливо значущим, оскільки цьогорічний Хакатон не тільки вперше в історії свого проведення став Всеукраїнським, а й набув статусу Національного відбору на Міжнародний Хакатон, який відбудеться у травні 2023 року і який стане першим міжнародним змаганням із винахідництва, ініційованим Київською МАН.

Як сказав у своєму вітальному слові голова журі конкурсу, віцепрезидент Київської ТПП Володимир Коляденко, ідеї юних дослідників сьогодні потрібні як ніколи: існують прецеденти, коли ці ідеї конвертувались у розробки для покращення інноваційного рівня наших міст, але, за належного наукового та технічного рівня, вони можуть бути впроваджені й в оборонну промисловість.

А Голова оргкомітету Конкурсу директор Київської МАН Ірина Поліщук зазначила, що усі конкурсанти — це майбутня науково-технічна еліта нашої країни, і те, що під час війни наші діти генерують ідеї інноваційного міста майбутнього є запорукою того, що після Перемоги наші міста стануть ще кращими й розвинутішими, ніж раніше.

Отже, успіху всім учасникам! А ми з нетерпінням чекаємо результатів і оголошення переможців!

Як це було можна переглянути за посиланням: https://fb.watch/hhHEemKDdY/