КМАН Київська Мала академія наук

І ЗНОВУ ПОДАРУНКИ!

І ЗНОВУ ПОДАРУНКИ! Впоровж минулого навчального року, вихованці відділення філософії та суспільствознавства, разом із завідувачкою відділення Тетяною КОТ, яку вихованці відділення заслужено називають – наша наукова мама, мали велику честь навчатись на експериментальному курсі ексклюзивного навчально-просвітницького проєкту Київської МАН «Освітня дипломатія» в рамках чинного міжнародного проєкту «Родзинки дипломатії», де заняття проводились ОСОБИСТО! чинним Надзвичайним та Повноважним Послом України у державі Кувейт Паном Олександром БАЛАНУЦЕЮ.

Це було цікаво, феєрично, мега пізнавально, дотепно, виключно позитивно! Щомісяця ми чекали нової зустрічі, кожна з яких тривала щонайменше дві години, але було відчуття, що пролітає вона за одну мить. До речі, всі наші заняття можна переглянути на нашому сайті https://kman.org.ua/ua/novyny/ Але це були не просто лекції, в кінці кожного заняття Олександр Олександрович давав домашнє завдання. До правди треба зазначити, що всі «домашки» виконувались на «відмінно».

На завершальному занятті пан Посол анонсував про сюрприз, що очікує учасників. І, нарешті, ми можемо відкрити завісу таємниці. Нагороди та подарунки починають знаходити своїх героїв! Тішимось, що і найменші учасники проєкту, учні 6-го класу школи І-ІІІ ступенів № 218 та НВК «Спеціалізована школа І ступеня-гімназія» № 143 отримали свої винагороди. Вони працювали так само завзято, як і тогорічні 11-класники, які зараз є студентами столичних закладів вищої освіти. Але про це трохи згодом (ще потримаємо інтригу)!

Талант педагога – достукатись, віднайти, зацікавити, підтримати! Ще і ще раз відділення філософії та суспільствознавства висловлює глибоку щиру вдячність Вам, Олександре Олександровичу, що запропонували взяти участь та навчатись. Ви завжди зрозуміло і просто розповідали про важливі, складні, а подекуди й досить заплутані речі. Гасло, що неодноразово лунало впродовж занять: «Бути дипломатом означає, що кожного наступного ранку Ви маєте бути кращою версією самого себе», віднайшло відгук у наших серцях. Адже наші вихованці прагнуть вдосконалення, розвитку, пошуку, і вони доводять це кожного дня.