КМАН Київська Мала академія наук

Головне за тиждень

Головне за тиждень Завершився Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, і 46 вихованців Київської МАН стали його переможцями! Вони вибороли 6 золотих, 14 срібних та 26 бронзових нагород.

Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму, на якому вихованці Київської МАН отримали 5 дипломів, що відзначили високий рівень їх наукових досліджень!

Провести наукове дослідження ‒ це вже виклик, а коли це відбувається в умовах війни, то незламність наших юних дослідників є очевидною. 21 учень Київської МАН представив свій науковий проєкт на І-й Науково-практичній конференції «Інноваційні дослідження молоді», організованої за ініціативи ПО ЗО ліцею «Educator» та за підтримки Київської Малої академії наук учнівської молоді.

Стали відомі результати Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН – ЮНІОР ДОСЛІДНИК 2023», і юні винахідники Київської Малої академії наук отримали ЗАСЛУЖЕНІ відзнаки серед понад 400 учасників, які представили свої проєкти на Конкурс.

У номінації "Астрономія" отримано 4 дипломи.

У номінації "Історія"  отримано 3 дипломи.

У номінації "Техніка" отримано 4 дипломи.