КМАН Київська Мала академія наук

Головне за тиждень

Головне за тиждень 14 березня ‒ День українського добровольця. Вихованці відділення філософії та суспільствознавства записали свої віршовані відеозвернення, до тих, хто пішов за покликом серця та сумління захищати свою Країну.

Завершився ІІ етап ХХІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2023» і ХІV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2023», і Київська МАН вітає своїх вихованців, що зайняли призові місця!   Розробки 11-ти з них відібрані для участі у суперфіналі, який відбудеться 30-31 березня 2023 року. За результатами суперфіналу ми дізнаємось хто представлятиме Україну на міжнародному фіналі «INFOMATRIX 2023» 28 червня-01 липня 2003 р. у м. Гвадалахара (Мексика).

Тиждень, що минув, був присвячений математиці. Київська МАН  разом з партнерами провела низку цікавих заходів в онлайн та офлайн форматі. Це були заняття по розв'язанню алгебраїчних та геометричних головоломок, математичні розваги в рамках Дня Пі тощо. У математичних розвагах взяли участь сотні учнів від 5 до 11 класу, студентів та вчителів з усієї України. Завершенням наукового свята стало проведення Першої всеукраїнської конференції наукової Пі-конференції з нагоди Міжнародного числа Пі для школярів та студентів, де саме наші вихованці відділення математики були  головними доповідачами.