КМАН Київська Мала академія наук

Екскурсія до Національної історичної бібліотеки України

Екскурсія до Національної історичної бібліотеки України 23 вересня у Національній історичній бібліотеці України була проведена екскурсія для вихованців відділення історії Київської Малої академії наук учнівської молоді. Метою екскурсії було ознайомлення наших вихованців з історією бібліотеки, її функціями та роботою для подальшої співпраці.

Зустріч була проведена як в офлайн, так і онлайн режимах за допомогою Zoom. Спочатку учасників привітав вступним словом виконувач обов’язків завідувача відділу соціокультурної діяльності Кирило Русанівський, коротко розповів про структуру бібліотеки. Для кращого розуміння учням продемонстрували відеоролик – «Історична довідка про бібліотеку».

З бібліографічною продукцією НІБУ ознайомила співробітниця науково-бібліографічного відділу Зейтуна Мусіна; про стародруки розповіла та продемонструвала їх завідувачка науково-дослідного відділу стародруків, цінних та рідкісних видань Світлана Смирнова; завідувачка відділу довідково-бібліографічної та науково-інформаційної роботи Галина Єфіменко провела невелику методично-наукову лекцію про порядок роботи з матеріалами бібліотеки від написання читацької вимоги до отримання замовлення, Оксана Чугіна презентувала довідково-енциклопедичні видання із фонду НІБУ; про фонд документів іноземними мовами, їх зберігання та значення розповіла Світлана Лещенко.

Ми впевнені, що здобуті юними істориками знання та навички стануть їм у пригоді під час написання науково-дослідницьких робіт історичного напряму, допоможуть у здійсненні пошуку, аналізу інформаційних джерел, оформленні бібліографії та посилань.

Дякуємо колективу Національної історичної бібліотеки України за цікаву екскурсію, проведену на високому професійному рівні, та запрошуємо переглянути запис нашої зустрічі: