КМАН Київська Мала академія наук

Дебати для старшокласників «ДЛЯ ЧОГО МИ ПРАЦЮЄМО: КАРʼЄРНЕ ЗРОСТАННЯ АБО ТИХЕ ЗВІЛЬНЕННЯ»

Дебати для старшокласників «ДЛЯ ЧОГО МИ ПРАЦЮЄМО: КАРʼЄРНЕ ЗРОСТАННЯ АБО ТИХЕ ЗВІЛЬНЕННЯ» Відділення філософії Київської МАН запрошує 10 червня о 12 годині всіх активних та допитливих учнів та учениць взяти участь ОФЛАЙН! у дебатах «ДЛЯ ЧОГО МИ ПРАЦЮЄМО: КАРʼЄРНЕ ЗРОСТАННЯ АБО ТИХЕ ЗВІЛЬНЕННЯ».

Дебати проводитимуться у форматі, розробленому видатним філософом Карлом Поппером. Це означає, що кожен учасник та учасниця матимуть можливість висловитись та захистити позицію своєї команди. В такому форматі важливо не лише вміти висловлювати свої думки, а й навчитись аргументувати їх та переконливо впливати на думку інших.

Більше інформації на сайті нашого багаторічного надійного партнера Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за посиланням:

https://nnifop.udu.edu.ua/index.php/uk/fakultet/393-debaty......

Спойлер! Один із натхненників та креативних організаторів заходу – керівник секції філософії відділення філософії та суспільствознавства Київської Малої академії наук Сергій Сергійович РУСАКОВ, кандидат філософських наук, доцент, в.о. директора Навчально-наукового інституту філософії та освітньої політики  УДУ імені Михайла Драгоманова.                 

Скористайтесь пропозицією ОФЛАЙН!!! спілкування та комунікації, набути навички риторики та ораторської майстерності, відстояти свою позицію та почути аргументи інших!