КМАН Київська Мала академія наук

32d Beijing Youth Science Creation Competition 2012

32d Beijing Youth Science Creation Competition 2012 З 21 по 28 березня українська делегація у складі 3 осіб:
Конкурсанти так згадують про цей захід:Ірина Черній«21 березня о 2 годині ранку ми прибули до Пекіна, в аеропорту нас зустріли організатори конкурсу. Було дуже приємно побачити щиру радість на їхніх обличчях, це додало нам сил попри втому через авіапереліт. Нас відвезли до готелю. Ми були дуже задоволені умовами проживання. Але наступного дня організатори повідомили, що це тимчасовий наш готель, і перевезли до іншого, який виявився в кілька разів кращим. Ми не очікували настільки дружнього і привітного прийому, і були приємно здивовані такими умовами нашого перебування в Пекіні. З першого дня ми нібито занурилися в чарівну казку. Нас вразила різноманітність їжі в Китаї, багато страв були схожі на українські.Також нам дуже сподобалися екскурсії по місту: за цей короткий час ми відвідали Національний музей КНР, Природний музей, Заборонене місто, Літній палац, Велику китайську стіну, зоопарк і купили сувеніри собі на пам’ять. Ми навіть побували у Пекінському госпіталі дружби, що знаходився неподалік від нашого готелю.

Розмовляли ми тільки англійською мовою, а в день представлення робіт членам журі до нас завітали представники посольства України в КНР із теплими словами на нашу адресу, що прозвучали рідною мовою. Це були перші секретарі Денисюк Ігор Володимирович та Колотилова Тетяна Миколаївна. Ми були приємно вражені такою підтримкою».

Євгеній Костюченко«Організація проведення власне конкурсу була на високому рівні. Щодня ми мали щільний графік, дуже насичену подіями програму. Вільного часу майже не було: приготування до демонстрації проектів, зустрічі з членами журі, іншими учасниками та гостями виставки, екскурсії тощо. Ми ознайомилися з роботами багатьох студентів. Зокрема мені, як студенту медичного університету, були цікаві медичні розробки. Студентка з Китаю представляла прилад для післяопераційного контролю за роботою нирок, студенти з Австралії презентували дослідження впливу плюрипотентних клітин на відновлення пошкодженого спинного мозку. Моя робота також була пов’язана з медициною, вона мала назву: «Сучасний метод кількісного визначення рівня гемоглобіну в крові. Гемоглобінометр». Під час виставки наших робіт ми були приємно здивовані привітністю та добротою всіх учасників конкурсу, особливо представників Китаю. Вони були раді допомогти з будь-якого питання, подарували нам багато подарунків, фотографувалися з нами і просто були приємними співрозмовниками.

Ця поїздка збагатила нас надзвичайними враженнями, безцінним досвідом та можливістю мати зв’язки з представниками 10 країн світу. З ними усіма ми підтримуємо контакт через електронну пошту та на сторінці соціальної мережі Facebook, де обмінюємося фотографіями та згадками про конкурс. Адреса нашої групи BYSCC2012 на Facebook: http://www.facebook.com/groups/373165666056756/

Дуже дякуємо організаторам Beijing Youth Science Creation Competitionі нашому керівнику в Україні – Назаренку Володимиру Івановичу за надану можливість взяти участь у такій незабутній події.