КМАН Київська Мала академія наук

10 днів неймовірного наукового мосту США-Україна

10 днів неймовірного наукового мосту США-Україна Другий рік поспіль, під час воєнного стану Київська МАН, Старший бізнес-директор Майкрософт Хлоя Зенг (Сіетл, США) та голова UkraineIS Сергій Вакарін спільно організували та провели курс «Діти для дітей» з програмування, STEAM та години спілкування з носіями мови.

З 21 по 31 серпня 2023 року 25 школярів м. Києва, з яких наймолодший учень 6 класу, а найстаршому учаснику 18 років та діти-волонтери з Сієтла, топкерівники Майкрософт, які нещодавно очолили ключові напрямки в Microsoft Alumni наполегливо працювали та надихали один одного.

10 днів неймовірного наукового мосту США-Україна пролетіли як мить! Було КРУТО, ЕМОЦІЙНО, ІНОДІ ВИСНАЖЛИВО…
 звісно було по різному...  Але всі продовжували працювати й  під час повітряних тривог, звісно в безпечних умовах в укриттях, і  у вихідні. Всі учасники проєкту щоденно зустрічались в колі, де було цікаво, атмосферно та весело. Велика подяка Київському коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, який забезпечив нам безпечні умови для навчання ‒ сучасний комп'ютерний клас, конференц-зал та укриття – Василь Сергійович  – ви Керівник з великої літери.

Під час цього курсу, як і минулого року, школярі мали змогу вивчити основи HTML, а також додався новий предмет, а саме основи Python. Після десятиденного навчання всіх слухачів курсу очікував підсумковий тест для перевірки знань, який складався з двох частин: HTML та Python. А потім всі отримали Сертифікати, подарунки та приємні спогади, які будуть надихати нас весь новий 2023- 2024 навчальний рік.

Символом цьогорічного курсу стало  СЕРДЕНЬКО, яке робили наші діти та волонтери ..на відстані. Відбулась синергія знань, досвіду та почуттів. Всіх вразила взаємна підтримка, згуртованість, сміливість дітей.

Приємно відзначити, що слова подяки організаторам та викладачам курсу звучать як від учасників, так і від їх батьків:

«Дякуємо всім, хто дає натхнення працювати й жити! Щиро дякуємо за організацію, постійну підтримку і таку справжню зацікавленість в дітях!».

«Щира подяка організаторам та викладачам за надані нашим дітям знання, навички і позитивні та щирі емоції!»

«Я також висловлюю свою подяку усім, хто приймав участь у цьому квесті. Спочатку у мене були великі сумніви з приводу того, чи варто продовжувати навчання, бо перші два дні були важкими як фізично, так і морально. Я рада, що все змінилось на третій день, і я не покинула курс. Ще раз, всім велика подяка за витрачений на учасників час. Особисто я сиділа зі сльозами на очах, коли була церемонія вручення, а відео від Лео Чена добили остаточно. Це було одне з найкращих літ, які в мене тільки були. Всім успіхів у навчанні!»

Дякуємо усім, завдяки кому ідея від партнерів Київської МАН стала реальністю. Мріємо, що наступний Науковий міст буде в м. Сієтл (США).

Фотографії можна переглянути за посиланням https://kman.org.ua/ua/Diti-dlya-ditei