КМАН Київська Мала академія наук

 

Фестиваль інженерних наук  і технологій I-FEST2

I-FEST²  — це міжнародні змагання з інженерії, науки і технологій, які щороку збирають молодих дослідників і розробників зі всього світу в туніському місті Монастір.

 

 

 

Зі своїми проєктами учасники беруть участь у різноманітних секціях конкурсу:

Екологія

Наука про навколишнє середовище – це багатодисциплінарна наукова галузь, яка об’єднує фізичні, біологічні та інформаційні науки для вивчення навколишнього середовища та вирішення екологічних проблем. Наука про довкілля забезпечує інтегрований, кількісний та міждисциплінарний підхід до вивчення екологічних систем.

Громадські науки

У соціології ідентичність — це концепція людини та вираження її індивідуальності чи групової приналежності (наприклад, національної ідентичності та культурної ідентичності). Цьому поняттю приділяється велика увага в соціальній психології, і воно має важливе місце в ідентичності.

Життя та біологія

Це стосується основних життєвих подій в організмі, різноманітності, росту, розвитку, поведінки, їх зв'язку з навколишнім середовищем. Кожен день люди стикаються з біологічними проблемами. вона поділяється на багато галузей, таких як ботаніка, зоологія, мікробіологія, фізіологія, морфологія, екологія, біохімія.

Мультимедіа

Мультимедіа належать до контенту, який використовує комбінацію різних форм контенту. Це контрастує з засобами масової інформації, які використовують лише рудиментарні комп’ютерні дисплеї, такі як лише текст або традиційні форми друкованого чи виготовленого вручну матеріалу. Мультимедіа містить поєднання тексту, аудіо, нерухомих зображень, анімації, відео чи інтерактивних форм вмісту. Мультимедіа зазвичай записують і відтворюють, відображають або отримують доступ за допомогою пристроїв обробки інформаційного вмісту, таких як комп’ютеризовані та електронні пристрої, але також можуть бути частиною живого виступу. Мультимедійні пристрої — це електронні медіапристрої, які використовуються для зберігання та використання мультимедійного вмісту.

Інженерія

Інженерія — це застосування наукових, економічних, соціальних і практичних знань для проєктування, будівництва, обслуговування та вдосконалення структур, машин, пристроїв, систем, матеріалів і процесів. Це може охоплювати використання ідей для розробки, моделювання та масштабування відповідного рішення проблеми чи цілі. Інженерна дисципліна є надзвичайно широкою та охоплює ряд більш спеціалізованих галузей інженерії, кожна з яких має більш конкретний акцент на певних областях технології та типах застосування.

Комп'ютерні науки

Комп’ютерні науки – це науковий і практичний підхід до обчислень та їх застосування. Це систематичне дослідження можливостей, структури, вираження та механізації методичних процесів (або алгоритмів), які лежать в основі отримання, представлення, обробки, зберігання, передачі та доступу до інформації.

Фізична наука

Поточні напрямки досліджень можна перерахувати приблизно як фізика твердого тіла, атомна, молекулярна та оптична фізика, фізика елементарних частинок, астрофізика, геофізика та біофізика.

Математика

«Дослідження кількості, структури, простору та зміни». З таким визначенням легко зрозуміти, чому математику часто називають «мовою науки». проєкти у галузі математики – це формулювання наукових теорій у зрозумілий, стислий та доступний для перевірки спосіб.

 

 


У 2023 році I-FEST свої проєкти представляли близько 1500 учасників з 35 країн світу.

 

ПЕРЕМОЖЦІ 2023
ПЕРЕМОЖЦІ 2022

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ